Полтавське підприємство «Сигма-Кабель» нещодавно відсвяткувало 25-річчя своєї роботи на ринку кабельно-провідникової та електротехнічної продукції. Починала компанія із торгівлі кабелем і була одним із «першовідкривачів» у регіоні. Через кілька років запустила власне виробництво. Почали виготовляти електрощитові, які використовують як у під’їздах житлових будинках, так і на великих підприємствах регіону.

-У Полтаві таких електрощитових більше ніхто не робить. Нещодавно ми виготовляли щитову для бурової установки потужністю 300-400 кіловат. Вона розміром приблизно із залізничний вагон! А її потрібно спроектувати, зібрати та начинити електронікою. Ми можемо справлятися із такими замовленнями, тому що маємо штат інженерів, більшість з яких працюють мало не від часу заснування компанії, - розповідає представник «Сігми-Кабелю» Андрій Шахов.

Окрім фахових інженерів для проведення робіт такої складності потрібні і спеціалісти зі зварювання, і спеціальні станки для згинання, і преси.

Залежно від складності та терміновості замовлення одну таку щитову можуть виготовляти і місяць, і два, і навіть півроку. А коштувати вона може від 1 до 10 мільйонів гривень. Багато залежить від комплектуючих. Деякі просто не можна купити в Україні, тоді компанія замовляє їх у Європі або Азії. Часом, за кордон відправляють продукцію, що виготовляють на «Сигмі-Кабелі». Її зокрема постачали до Алжиру, Молдови та Білорусі.-Ми завжди консультуємо наших покупців. Адже сьогодні людина може придбати дріт заниженого перерізу (що не відповідає ДСТУ) або неправильний автомат, а завтра це все не витримає навантаження і станеться коротке замикання. Часто люди гадають, що чим дешевше, тим краще. Але будь-яка економія має бути розумною. Коли маєш справу із електрикою, треба звертати увагу не лише на ціну, а й передусім - на якість та надійність!  – пояснює Андрій Шахов.

Зекономивши якихось 100-200 гривень на проводці чи автоматах, можна втратити набагато більше. Приміром, квартиру, будинок чи, навіть, власні життя та здоров'я. І це – не порожні слова. На жаль, їх підтверджують цифри статистики. У 20-25 відсотках пожеж в Україні причиною є порушення правил монтажу та експлуатації електроустаткування і побутових електроприладів. Ще у 10-15 відсотках пожеж до трагедії призводить порушення правил монтажу та експлуатації приладів опалення. Тому при виборі електротоварів краще покластися на фахівців та спеціалістів.  

Підібрати якісний та надійний електротовар вам завжди можуть за адресою: Полтава, вулиця Європейська, 128/1.  Режим роботи: понеділок-п'ятниця - із 8:00 до 18:00, субота - з 9:00 до 15:00.

А проконсультуватися ви можете за телефонами: (095)402-83-97, (050)304-16-26(068)364-91-77.